header images

Portal dla firm.

Poprzez zarejestrowanie się w naszym portalu można uzyskać dostęp do masy ludzi, która odwiedza nas w przeświadczeniu, że najdzie u nas najlepszych polskich przedsiębiorców. Jeśli Twoja strona spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości, dołącz do nas.

Unity stomatologiczne

Negatywna selekcja kojarzy nam się… negatywnie. Spowodowane jest to nazwą tego podejścia do dokonywania wyboru spośród wielu możliwości, ale pomimo swoich nie najlepszych konotacji w naszych głowach, jest bardzo przydatna, kiedy wybieramy unity stomatologiczne. Ich wybór jest bowiem skomplikowany zwłaszcza ze względu na ilość dostępnych modeli i jeśli będziemy mogli sobie zmniejszyć problem z klęska urodzaju, od razu pójdzie łatwiej. Negatywną selekcję należy tutaj prowadzić w sposób dwojaki. Przede wszystkim, z listy potencjalnych zakupów usuwamy najpierw te modele, które nie posiadają funkcji nam potrzebnej, są po prostu za mało użyteczne. Jest to kwestia dość oczywista. Mniej oczywiste jest już jednak to, że warto sobie stworzyć listę funkcjonalności zbędnych, z których byśmy nie korzystali w ogóle, albo które są tak naprawdę mało przydatne z tego powodu, iż to samo można zrobić minimalnie większym nakładem sił bez wydawania tak dużych pieniędzy. Jest to drugi etap naszej negatywnej selekcji, w czasie której będziemy zmniejszali cenę unitów stomatologicznym, a na jej koniec zostaniemy tylko z niewielką grupką takich urządzeń, jakich nam potrzeba.

Odnośnik do serwisu: andanmielec.pl

Wyświetleń: 17893

Wejść do serwisu: 10729

Google PR: n/a

Ocena firmy: 3.8

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: unity stomatologiczne, radiowizjografia cyfrowa, rentgen stomatologiczny, radiowizjografia, radiowizjografia Kodak

Komentarze (0)  •  W rankingu od 2014-06-06  • 

Opinia o firmie