header images

Portal dla firm.

Poprzez zarejestrowanie się w naszym portalu można uzyskać dostęp do masy ludzi, która odwiedza nas w przeświadczeniu, że najdzie u nas najlepszych polskich przedsiębiorców. Jeśli Twoja strona spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości, dołącz do nas.

Pensjonat Zakopane

Już dziś warto zastanowić się nad miejscem wypoczynku w lato, a pensjonat Zakopane nie tylko oferuje wspaniały wypoczynek, ale także udostępnia możliwość wcześniejszej rezerwacji, dzięki czemu będziecie Państwo mieli pewność wolnych miejsc podczas swojego urlopu. Na wyposażeniu hotel Zakopane posiada restaurację, w której kucharz serwuje regionalne potrawy, wypożyczalnię sprzętu sportowego z rozróżnieniem na sporty letnie i zimowe, jak również jacuzzi, saunę i salę fitness. To wszystko po to aby Państwa wypoczynek nie był nudny, abyście wracali do nas każdego roku. Pensjonat Zakopane zaprasza zarówno gości indywidualnych, jak również zorganizowane grupy.

Odnośnik do serwisu: marymont-sggw.pl

Wyświetleń: 18257

Wejść do serwisu: 10999

Google PR: n/a

Ocena firmy: 4.8

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: pensjonat Zakopane, Zakopane noclegi, pokoje Kościelisko, hotele w górach, hotel Zakopane, konferencje Zakopane, pokoje Zakopane, Zakopane kwatery, apartamenty Zakopane

Komentarze (0)  •  W rankingu od 2014-04-17  • 

Opinia o firmie