header images

Portal dla firm.

Poprzez zarejestrowanie się w naszym portalu można uzyskać dostęp do masy ludzi, która odwiedza nas w przeświadczeniu, że najdzie u nas najlepszych polskich przedsiębiorców. Jeśli Twoja strona spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości, dołącz do nas.

Odbiór odpadów

Firma od wielu lat zajmuje się obsługą przedsiębiorstw, gmin oraz zakładów produkcyjnych, a naszym zadaniem jest kompleksowy odbiór odpadów z danego terenu. Jeżeli również dla Państwa utylizacja odpadów bywa kłopotliwa, najwyższa pora aby zamówić usługi na odbiór odpadów u nas. Zajmujemy się wywozem złomu, gruzu oraz innych odpadów, a utylizacja odpadów to najważniejsza kwestia, robimy wszystko aby była ona zgodna z prawem i postanowieniami wydziału ochrony środowiska. Na miejsce dostarczymy kontenery na gruz Wrocław oraz inne kontenery na odpady, a po ich załadowaniu wywieziemy specjalnymi samochodami dostawczymi.

Odnośnik do serwisu:

Wyświetleń: 10469

Wejść do serwisu: 6250

Google PR: 14

Ocena firmy: 4.6

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: odbiór odpadów, wywóz śmieci Wrocław, skup złomu Łódź, niszczenie dokumentów Wrocław, skup makulatury Wrocław, kontenery na gruz Wrocław, utylizacja odpadów, wywóz gruzu Wrocław

Komentarze (0)  •  W rankingu od 2014-04-15  • 

Opinia o firmie