header images

Portal dla firm.

Poprzez zarejestrowanie się w naszym portalu można uzyskać dostęp do masy ludzi, która odwiedza nas w przeświadczeniu, że najdzie u nas najlepszych polskich przedsiębiorców. Jeśli Twoja strona spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości, dołącz do nas.

Hotel Jelenia Góra

Jeśli potrzebny jest Państwu dobry i stosunkowo niedrogi hotel Jelenia Góra, prowadzony przez nas Pałac na Wodzie może być idealnym rozwiązaniem i wierzymy, że będą Państwo z niego zadowoleni. Chociaż nasz hotel Jelenia Góra wygląda jak pałacyk i taką samą nazwę nosi, nie jest to miejsce bardzo drogie, ponieważ budowaliśmy na fundamencie historii, która w tym miejscu pisze się już dosłownie od setek lat. Korzysta z niej także nasza restauracja Jelenia Góra. Podawane są w niej przede wszystkim dania regionalne i dania kuchni światowej przygotowane w taki sposób, by oddać klimat lokalnego otoczenia, wkomponować się w nie.

Odnośnik do serwisu: palacnawodzie.pl

Wyświetleń: 18497

Wejść do serwisu: 11121

Google PR: n/a

Ocena firmy: 4.8

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: hotel Jelenia Góra, konferencje Karpacz, hotel Karpacz, restauracja Jelenia Góra, wypoczynek w Karkonoszach, konferencje Jelenia Góra

Komentarze (1)  •  W rankingu od 2014-03-13  • 

Komentarze: 1

user

Konkordiusz (IP: *.*.35.108) napisał:
2014-04-16 01:56:26

Niezła firma palacnawodzie.pl

Opinia o firmie