header images

Portal dla firm.

Poprzez zarejestrowanie się w naszym portalu można uzyskać dostęp do masy ludzi, która odwiedza nas w przeświadczeniu, że najdzie u nas najlepszych polskich przedsiębiorców. Jeśli Twoja strona spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości, dołącz do nas.

Badanie HRT

Instytut Oka ostrzega, że tylko leczenie jaskry podjęte odpowiednio szybko może w 100% uchronić wzrok. Dlatego diagnostyka jaskry powinna być nawet u osób w pełni zdrowych prowadzona przynajmniej raz do roku. Żeby to maksymalnie ułatwić, Instytut Oka przygotował dla wszystkich chętnych osób badanie HRT, które polega na prostym obejrzeniu dna oka z pomocą specjalnego aparatu. Badanie HRT nie wymaga zakroplenia oczu, dzięki czemu pacjent może wrócić do domu samochodem po badaniu i nie musi się też martwić o jakiekolwiek skutki uboczne. Badanie HRT można wykonać nawet po drodze lub przy okazji.

Odnośnik do serwisu: jaskra.org.pl

Wyświetleń: 11012

Wejść do serwisu: 6625

Google PR: n/a

Ocena firmy: 1

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: Badanie HRT, badanie SL-OCT, Badanie GDX, Badanie OCT, tonometria Pascala, autofluorescencja oka, Ultrabiomikroskopia, jaskra, leczenie jaskry, diagnostyka jaskry, Badanie USG oka

Komentarze (0)  •  W rankingu od 2016-12-13  • 

Opinia o firmie